don’t starve save dosyası

Don’t Starve’da kaydetmek mümkün. Oyun normalde öldüğünüzde load yani yüklemeye izin vermiyor bu yüzden kendiniz dosyaları kopyalayarak kaydedebiliyor, Don’t Starve’da bir nevi hile yapabiliyorsunuz.

Don’t Starve otomatik kayıt dosyalarını (Save’leri)C:\Users\YourUserName\AppData\Local\FLT\Steam\2116 70\remote adresinde tutuyor, bunları ayrı bir klasöre kopyalayıp, öldüğünüzde geri yapıştırarak oyunun otomatik kayıt dosyasını yedekleyebilir yani save edebilir ve yükleyebilirsiniz.

Reklamlar

don’t starve save dosyası’ için 5 yanıt

    1. SAÇMALA KARDEŞİM .Appdata gizli klöasör.gizli klasörleri göster deyip belgeleriden appdata-local-flt-steam-remote bulabilirsin.

  1. oluyor bundan %100 eminim fakat benim dediğim yöntemi deneyin save dosyasını açın remotedeki bütün herşeyi kopyalayın ardından başlat/belgeler/klei/donotstarve/save
    kendinizinkini bir dosyaya alın ihtiyaç duyarsınız belki sonra save dosyasını buranın içine atın eğer dont starve sürümünüz eski ise olmaz sürümü en son sürüm yapın veya oyunu satın alın gereken şey bu…

  2. Abi bende öyle bi dosya vardı. Sildim baştan başlattım oyunu. Sonra bir aksilik çıktı bir daha baştan başlamak için locale döndüğümde flt yok olmuştu. Napmam gerek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s