Acaba Nasıl Birisin? Kişilik Testi

en-aptal-kisi-testi-1

Sizce en Aptal kim ?

Filoji tarafından Türkçe’ye çevrilen bu kişilik testini uygulaması oldukça basit. Tek yapmanız gereken aşağıdaki resmi inceleyerek sizin düşüncenize göre, en aptal kişiyi belirlemek. Testte birçok kişi farklı cevap vermekte ve bu farklı cevapların her birinin altında yatan düşünce farklılıkları sizin karakterinizi ortaya çıkaran hatları belirlemekte.

1 Numara Aptaldır diyorsanız.

en-aptal-kisi-testi-1-numara

Eğer 1 numaralı şahsı en aptal kişi olarak seçtiyseniz bu zor durumlar karşısında mücadele edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü ve pes etmekten hoşlanmadığınızı gösterir. Çünkü resim içerisindeki en pasif, kaderini kabullenmiş ve çaba göstermeyen kişiyi en aptalı olarak seçtiniz. Bu kişiyi aptal olarak görmenizin altında yatan gerçek sebep, başına gelen felaket karşısında hareketsizce beklemesi ve herhangi bir sorumluluk almadan olacakları öylece gözlemesidir. Siz karakter olarak, karşılaşılan sorunlarla mücadele edecek güce sahipsiniz ve insanların başka insanların haklarını çiğnemelerine asla göz yumamazsınız.

2 Numara Aptaldır diyorsanız.

en-aptal-kisi-testi-2-numara.jpg

Eğer 2 numaranın en aptal kişi olduğunu düşünüyorsanız bu aslında “kendini akıllı sanan” kimselere karşı duyduğunuz tiksintinin dışa vurumudur. Kişisel hayatınızda da, akıllı olarak geçinen, sürekli konuşan ve hakim olmadığı konularda tavsiyeler vermeye bayılan ve kendi başarılı olamayınca etrafındakilerin de başarılı olmasını istemeyen kimselerden çok çekmiş olmanız kuvvetle muhtemeldir. Resimde kendi bindiği zaten kökünden kesilirken, aptalca bir hareketle yanında oturan kişiyi de düşürmeye çalışan bu şahsı seçmeniz bunun kanıtıdır.

3 Numara Aptaldır diyorsanız.

en-aptal-kisi-testi-3-numara.jpg

Bu testte 3 numaralı kişiyi en aptal olarak belirleyenler azınlıktadır. Eğer 3 numaralı kişiyi en aptal kişi olarak belirlediyseniz bu sizin duygusal ve manevi yönü kuvvetli, temiz kalpli biri olduğunuzu gösterir. Resimde aşağı düşmeyeceği garanti olan tek kişiyi seçmeniz, yükselme hırsından daha çok maneviyata ve sevgiye önem verdiğinizi ve gündelik başarılardan daha büyük bir şeylerin varlığına inandığınızı kanıtlar. Hırslı, ve diğer insanların ayağını kaydırmaya çalışan insanlardan hoşlanmıyor olmanız da gayet olasıdır.

4 Numara Aptaldır diyorsanız.

en-aptal-kisi-testi-4-numara.jpg

Eğer 4 numaralı kişiyi en aptal kişi olarak belirlediyseniz bu bir şeyler yapma gayesiyle saçma işler yapan ve sonunda daha büyük bir zarar yol açan kişilere karşı duyduğunuz antipatinin dışa vurumudur. Özel hayatınızda, olayları etraflıca analiz etmeden başına buyruk bir biçimde harekete geçen ve sonunda da dönüp dolaşıp yine sizi suçlayan veya sizden yardım isteyen kişilerden çekmiş olmanız gayet muhtemeldir. Bazı durumlarda insanın sakin kalması gerektiğine inanıyorsunuz. Bu sebeple kendi bindiği dalı kesen ve kendi kendini aşağı düşüren bu kişiyi en aptal kişi olarak belirlediniz.

İnsanların düşünce şekillerine göre yapılan bu testler büyük oranlarda doğru sonuçlar verebiliyor, DÜŞÜNCE ŞEKLİNİZİ önemseyin.

Kaynak: filoji.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s